O společnosti

SBLCore je řešením

Pro Vaše bezpečnostní listy

Více než 20 let zkušeností s bezpečnostními listy a chemickou legislativou

Díky každodenní zkušenosti s vytvářením bezpečnostních listů nás neustále napadala myšlenka, jak tuto činnost našim klientům co nejvíce zjednodušit. Proto jsme vytvořili jedinečný nástroj - software SBLCore, který umožňuje generování bezpečnostních listů přímo na Vašem pracovišti. Díky tomu budete mít vše pod plnou kontrolou.

SBLCore naši zákazníci považují za velmi efektivní a spolehlivý software. Toho se nám podařilo docílit díky tomu, že vznikal jako produkt dlouholetých zkušeností zaměstnanců společnosti Gracilis a přesvědčení týmu SBLCore, že právě takto moderní a progresivní řešení jsou budoucností celého odvětví.

Software SBLCore je řešením, které svým uživatelům přináší rapidní zvýšení efektivity práce s bezpečnostními listy a související problematikou.

„Každou funkci softwaru SBLCore jsme vyvíjeli s důrazem na profesionalitu, osobní přístup a především na dokonalou znalost platné legislativy.“

Chytré řešení

Komplexní služby

Máme řešení pro každého, kdo již pracuje s bezpečnostními listy, ale i pro ty, kteří s nimi dosud nemají zkušenost a jejich potřebu jim ukládá legislativa.

Software SBLCore

Software SBLCore je ideálním nástrojem pro každého, kdo si bezpečnostní listy zpracovává sám a chce si práci s nimi usnadnit, zpřehlednit a mít jistotu legislativní správnosti.

Zpracování bezpečnostních listů

Služba tvorby bezpečnostních listů námi je vhodná pro zákazníky, kteří se tvorbou bezpečnostních listů nechtějí zabývat a chtějí mít jistotu, že splňují všechny povinnosti dané legislativou.

Školení a poradenství

K softwaru SBLCore nabízíme několik typů školení práce v softwaru. Samozřejmostí jsou i další služby a školení spojené s aktuálně platnou legislativou.

uživatelů softwaru

1135

uživatelů softwaru

bezpečnostních listů

99999

bezpečnostních listů

let zkušeností

20

let zkušeností

SBLCore logo

Nabízíme řešení v oblasti tvorby a správy bezpečnostních listů. Vyřešíme celkovou administrativu spojenou s vytvořením, klasifikací a archivací bezpečnostních listů. Software SBLCore je určen pro všechny výrobce, dovozce, distributory a další uživatele chemických látek a směsí.

Potřebujete poradit?

Zůstaňte ve spojení

SBLCore s.r.o.

Sezemická 2757/2
Praha 9, Horní Počernice
Česká republika

IČO: 04278968
DIČ: CZ04278968

Spisová značka: C 245258 vedená u Městského soudu v Praze

Kontakt

Telefon: +420 725 582 495

E-mail: sblcore@sblcore.com

© 2023 SBLCore

YouTube
LinkedIn
23.12.2